Téměř každá žena je nespokojena s velikostí svého poprsí. V případě, že si je chce nechat zvětšit, ale nemá na drahou plastickou operaci finanční prostředky, může použít jiné alternativní prostředky.

K nejběžnějším patří používání různých krémů, pilulek či provádění masáží a další. My se však zaměříme na tyto tři varianty.

Krémy a pilulky, které slouží ke zvětšení poprsí, jsou si velice podobné. Obsahují totiž látky, které jsou nahrazují ženské hormony. Rozdíl spočívá pouze v jejich aplikaci. Krémy i pilulky jsou vyráběny z přírodních látek, takže se nemusíte obávat nežádoucích účinků. V případě, že jste alergici, před použitím si projděte příbalový leták, ve kterém naleznete složení. Odborníci se v názorech na účinnost prášků liší. Někteří jsou toho názoru, že tabletky opravdu fungují a mají opravdu výborné výsledky. Jiní jsou opačného názoru a účinnost tablet zpochybňují.

Další možností, jak zvětšit své poprsí je pomocí pravidelné masáže. Díky nim je možné dosáhnout zvětšení poprsí až o 2 čísla. Kromě toho, že vaše poprsí bude větší, bude také pevnější a zdravější. Existuje celá řada různých masáží. V posledních letech stále stoupá obliba tantrických masáží. Na tyto masáže se dokonce specializují různé salóny.

Dále jsou oblíbené přírodní masáže, kde se místo tělového mléka používají výtažky z přírodních látek, např. z mořských řas. Při masážích je vhodnější používat různé oleje či krémy, aby byla masáž pro vás co možná nejpříjemnější.

K výhodám masáží patří zejména to, že si je můžete dělat samy v pohodlí vašeho domova. Stačí každý den jen pár minut a výsledky se dostaví již po pár týdnech. Chcete-li si zvětšit alespoň o málo své poprsí, nemusíte podstoupit drahé a razantní chirurgické operace, ale můžete věřit přírodním látkám, které k růstu prsou dopomáhají.